Menu
Alışveriş Sepetim

Hakkımızda

Süperbi Kağıt 2004 yılından beri eğitim sektörüne hizmet veren Çözüm Optik Okuyucu firmamızın bünyesinde faaliyet göstermektedir.  Firma olarak; optik okuyucu, optik form üretimi ve sınav değerlendirme & otomasyon yazılımları başta olmak üzere akıllı tahta, akıllı projeksiyon, parmak izli devam kontrol sistemleri, kurumsal toplu SMS hizmetleri ve özel yazılım geliştirme konusunda hizmet vermekteyiz.1000’in üzerindeki referansımızı ve 16 yılı aşkın başarılı hizmetimizin devamlılığını; Alandaki eksiklikleri tespit edip ona göre çözümler üreterek, kullanıcıların istek, öneri ve eleştirilerini dikkate alarak ve teknolojiyi yakından takip edip ürünlerimize entegre ederek ve en önemlisi müşterilerimize sağladığımız satış sonrası hızlı ve kaliteli teknik servisle sağlamaktayız.Firmamızın öncelikli amacı sürekli değişen ve gelişen yeniliklere kendini adapte edebilmektir. Özellikle önem verdiğimiz eğitim çalışmalarmızı her zaman sürdürüyoruz. Çünkü biliyoruz ki kalıcı olan şu an da ki konum ve bilgiler değil, şirketlerin kendini yenilemesi ve değişmesidir.

Süper Bi Kağıt Nedir ?

SüperBiKağıt, markası ve patenti bize ait olan portatif tahtadır. Yazılıp silinebilen, kolaylıkla taşınabilen, yüzeye mıknatıs gibi tutunabilen bir üründür. SüperBiKağıt, üretimi başladıktan kısa bir süre sonra binlerce kullanıcı tarafından beğeni almış ve halen sosyal medya üzerinde binlerce takipçisi olan sıra dışı bir projedir. SüperBiKağıt, annelerden şirketlere, okullardan ofislere birçok yerde kullanılmaktadır. Özellikle yaptığımız planlayıcılar zamanı daha verimli kullanmayı sağlamış iş yerlerinden evlere kadar birçok alanda talep görmüştür. 

Süper Bi Kağıtla Neler Yapılır ?
-İstenilen yüzeyi tahta gibi kullanabilirsiniz Cam, duvar, tahta, mobilya gibi... 
-Mevcut kara tahtalarınızı beyaz tahta gibi kullanabilirsiniz. 
-Duvarlarınızı sanat galerisine çevirebilirsiniz. 
-Projeksiyon görüntü yüzeyini daha net görebilmeniz için kullanabilirsiniz.
-Sürekli sök tak için uygun değildir sürekli sök takta tutunma özelliği azalır.
-Islak mendil nemli bez ürünlerimizde kullanılmaz kuru silme yapılmalıdır.

Kullanım amaçları:  Tahta,projeksiyon perdesi,pano, planlayıcı, tablo , duvar kağıdı…

Kullanılan yüzeyler:  Duvar, cam, ahşap, demir vb.


Ürünlerin Raf ömrü 6-7 ay kadardır.

Kullanım ömürleri yaz sil olan ürünlerde sabit kullanımlarda 9 ay - 1 yıl arasındadır. Görsel olarak kullanılan ürünlerde 2.5-3 yıl arasındadır