Menu
Alışveriş Sepetim

ÖZEL TASARIMLAR


SüperBi Kağıt ürünleri, günümüzde pek çok okulda, ofiste, şirkette ve hatta evde kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Genel olarak öğretmenlerin, eğitimcilerin, öğrencilerin, iş insanların ve annelerin hayatını kolaylaştıran, eğlenceli hale getiren bu ürünler, ince yapıya sahip olan, üzerine çeşitli amaçlar doğrultusunda yazı yazılabilen ve ihtiyaç halinde silinerek yeniden kullanılabilen kağıt tahtalardır.

SüperBi Kağıt ürünleri ürünleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olurken, günlük hayatta en çok tercih edilen ürünler haftalık planlayıcı, harita çeşitleri, anne bebek planlayıcı, aylık plan çizelgesi, KPSS çalışma çizelgesi, boyama, şekil, rakam ve harf çalışma çizelgesi, kalın yazı tahtası ve bu gibi ürünlerdir. Firma tarafından özel olarak tasarlanan bu ürünler pek çok farklı kategoride alıcılarına sunulmaktadır.

 SüperBi Kağıt  firmasının müşterilerine sunmuş olduğu kategorilerden biri de “Setler” kategorisidir. İçeriğinde yalnızca set halinde satışa sunulan özel kağıt tahta ürünleri yer alırken, bu setler; Öğrenci Kampanyası, Türkiye ve Dünya Haritası Seti, 4’lü Harita Set, Etkinlik Seti, Anaokulu Seti, Yazı Seti, Sınıf Setleri, Kalem-Silgi Seti, Resim & Defter Kağıt Tahta Seti’dir.


Ürünümüz 125x35 ebatındadır. Kutu adeti olarak 3 tane gelir.Duvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Kuru Silme Yapılmalıdır.-Uygulamadan Önce Yüzeyin Tozunu Mutlaka AlınızTırtıklı yüzeylerde kullanılmaz.KARGO FİYATI + 9..
115,00TL
Vergiler Hariç:115,00TL
    72 X 72 CM BOYUTUNDADIREBATLARA GÖRE FİYATLAR DEĞİŞMEKTEDİR.-ÜST BASKI -YAZ SİL YAPILAMAZ-Duvara , Cama, Tahtaya Uygulanır.BEYAZ VEYA ŞEFFAF OLARAK NOT KISMINA BELİRTEBİLİRSİNİZ!!! Özel tasarımlarda baskılar 10 güne kadar çıkıyor. Özel ölçüler için  grafik..
79,00TL
Vergiler Hariç:79,00TL
72 X 72 CM BOYUTUNDADIR.EBATLARA GÖRE FİYATLAR DEĞİŞMEKTEDİR.-ÜST BASKI -YAZ SİL YAPILAMAZ-Duvara , Cama, Tahtaya Uygulanır.-Mıknatıs Gibi Tutunur.BEYAZ VEYA ŞEFFAF OLARAK NOT KISMINA BELİRTEBİLİRSİNİZ!!! Özel tasarımlarda baskılar 10 güne kadar çıkıyor. Özel ölçüler için  grafik..
79,00TL
Vergiler Hariç:79,00TL
72 X 72 CM BOYUTUNDADIREBATLARA GÖRE FİYATLAR DEĞİŞMEKTEDİR.-ÜST BASKI -YAZ SİL YAPILAMAZ-Duvara , Cama, Tahtaya Uygulanır.BEYAZ VEYA ŞEFFAF OLARAK NOT KISMINA BELİRTEBİLİRSİNİZDuvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Uy..
79,00TL
Vergiler Hariç:79,00TL
            140 CM 120 CM        ŞEFFAF İÇ  BASKI Yazılıp Silinebilir.Duvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Kuru..
119,00TL
Vergiler Hariç:119,00TL
        ŞEFFAF KAĞIDA BASKIDIR YAZ SİL YAPILABLİR...Duvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Uygulamadan Önce Yüzeyin Tozunu Mutlaka AlınızTırtıklı yüzeylerde kullanılmaz.    ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
  150 CM 115 CM  95 CM 70CM  ŞEFFAF İÇ 6 RENK BASKI   YAZILIP SİLİNEBİLİRDuvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Uygulamadan Önce Yüzeyin Tozunu Mutlaka AlınızTırtıklı yüzeylerde kullanılmaz.  &..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
        150 CM 100 CM        ŞEFFAF İÇ BASKI         YAZILIP SİLİNEBİLİRDuvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil ..
85,00TL
Vergiler Hariç:85,00TL
    72 X 72 CM BOYUTUNDADIR.YAZ SİL YAPILAMAZ ÜST BASKIDIR.Duvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Kuru Silme Yapılmalıdır.-Uygulamadan Önce Yüzeyin Tozunu Mutlaka AlınızTırtıklı yüzeylerde kullanılm..
79,00TL
Vergiler Hariç:79,00TL
            70 x 50 cm BOYUTUNDADIR.        BUZLU KAĞIT ÜST BASKI            Farklı ölçü seçenekleri yukarıdadır.YAZ SİL YAPILAMAZDuvara ,Ca..
79,00TL
Vergiler Hariç:79,00TL
      70 X 110 CM BOYUTUNDADIR.YAZ SİL YAPILAMAZ BEYAZ KAĞIT ÜST BASKIDIR.Duvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Kuru Silme Yapılmalıdır.-Uygulamadan Önce Yüzeyin Tozunu Mutlaka AlınızTırtıklı yüzey..
110,00TL
Vergiler Hariç:110,00TL
    EBATLARA GÖRE FİYATLAR AŞAĞIDADIR.    ŞEFFAF , BEYAZ VE BUZLU KAĞIDA ÜST BASKIDIR.YAZ SİL YAPILAMAZDuvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Kuru Silme Yapılmalıdır.-Uygulamadan Önce..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 77 (7 Sayfa)