Menu
Alışveriş Sepetim

ÖZEL TASARIMLAR


SüperBi Kağıt ürünleri, günümüzde pek çok okulda, ofiste, şirkette ve hatta evde kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Genel olarak öğretmenlerin, eğitimcilerin, öğrencilerin, iş insanların ve annelerin hayatını kolaylaştıran, eğlenceli hale getiren bu ürünler, ince yapıya sahip olan, üzerine çeşitli amaçlar doğrultusunda yazı yazılabilen ve ihtiyaç halinde silinerek yeniden kullanılabilen kağıt tahtalardır.

SüperBi Kağıt ürünleri ürünleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olurken, günlük hayatta en çok tercih edilen ürünler haftalık planlayıcı, harita çeşitleri, anne bebek planlayıcı, aylık plan çizelgesi, KPSS çalışma çizelgesi, boyama, şekil, rakam ve harf çalışma çizelgesi, kalın yazı tahtası ve bu gibi ürünlerdir. Firma tarafından özel olarak tasarlanan bu ürünler pek çok farklı kategoride alıcılarına sunulmaktadır.

 SüperBi Kağıt  firmasının müşterilerine sunmuş olduğu kategorilerden biri de “Setler” kategorisidir. İçeriğinde yalnızca set halinde satışa sunulan özel kağıt tahta ürünleri yer alırken, bu setler; Öğrenci Kampanyası, Türkiye ve Dünya Haritası Seti, 4’lü Harita Set, Etkinlik Seti, Anaokulu Seti, Yazı Seti, Sınıf Setleri, Kalem-Silgi Seti, Resim & Defter Kağıt Tahta Seti’dir.


Ürünümüz 125x35 ebatındadır. Kutu adeti olarak 3 tane gelir.Duvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Kuru Silme Yapılmalıdır.-Uygulamadan Önce Yüzeyin Tozunu Mutlaka AlınızTırtıklı yüzeylerde kullanılmaz.KARGO FİYATI + 9..
95,00TL
Vergiler Hariç:95,00TL
    72 X 72 CM BOYUTUNDADIREBATLARA GÖRE FİYATLAR DEĞİŞMEKTEDİR.-ÜST BASKI -YAZ SİL YAPILAMAZ-Duvara , Cama, Tahtaya Uygulanır.BEYAZ VEYA ŞEFFAF OLARAK NOT KISMINA BELİRTEBİLİRSİNİZ!!! Özel tasarımlarda baskılar 10 güne kadar çıkıyor. Özel ölçüler için  grafik..
52,00TL
Vergiler Hariç:52,00TL
72 X 72 CM BOYUTUNDADIR.EBATLARA GÖRE FİYATLAR DEĞİŞMEKTEDİR.-ÜST BASKI -YAZ SİL YAPILAMAZ-Duvara , Cama, Tahtaya Uygulanır.-Mıknatıs Gibi Tutunur.BEYAZ VEYA ŞEFFAF OLARAK NOT KISMINA BELİRTEBİLİRSİNİZ!!! Özel tasarımlarda baskılar 10 güne kadar çıkıyor. Özel ölçüler için  grafik..
52,00TL
Vergiler Hariç:52,00TL
72 X 72 CM BOYUTUNDADIREBATLARA GÖRE FİYATLAR DEĞİŞMEKTEDİR.-ÜST BASKI -YAZ SİL YAPILAMAZ-Duvara , Cama, Tahtaya Uygulanır.BEYAZ VEYA ŞEFFAF OLARAK NOT KISMINA BELİRTEBİLİRSİNİZDuvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Uy..
52,00TL
Vergiler Hariç:52,00TL
      70 X 150 CM BOYUTUNDADIR.        Farklı ölçü seçenekleri yukarıda mevcuttur.        ŞEFFAF BASKI Duvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Yazılıp Silinebilir.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Ne..
84,00TL
Vergiler Hariç:84,00TL
            140 CM 120 CM        ŞEFFAF İÇ  BASKI Yazılıp Silinebilir.Duvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Kuru..
135,00TL
Vergiler Hariç:135,00TL
PERİYODİK CETVEL PERİYODİK CETVEL
Yeni Çok Satan
  150 CM 100 CM ve 95 CM 70 CM ÖLÇÜLERİNDE İKİ FARKLI SEÇENEK  ŞEFFAF İÇ 6 RENK BASKI   YAZILIP SİLİNEBİLİRDuvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Uygulamadan Önce Yüzeyin Tozunu Mutlaka AlınızTırtık..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
        150 CM 100 CM        ŞEFFAF İÇ BASKI         YAZILIP SİLİNEBİLİRDuvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil ..
85,00TL
Vergiler Hariç:85,00TL
ELİF TABLO ELİF TABLO
Yeni Çok Satan
            70 x 50 cm BOYUTUNDADIR.        BUZLU KAĞIT ÜST BASKI            Farklı ölçü seçenekleri yukarıdadır.YAZ SİL YAPILAMAZDuvara ,Ca..
35,00TL
Vergiler Hariç:35,00TL
      70 X 110 CM BOYUTUNDADIR.YAZ SİL YAPILAMAZ BEYAZ KAĞIT ÜST BASKIDIR.Duvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Kuru Silme Yapılmalıdır.-Uygulamadan Önce Yüzeyin Tozunu Mutlaka AlınızTırtıklı yüzey..
110,00TL
Vergiler Hariç:110,00TL
    60 X 100 CM EBATLARINDADuvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Kuru Silme Yapılmalıdır.-Uygulamadan Önce Yüzeyin Tozunu Mutlaka AlınızSu Almayan Yüzeye Uygulanır.Tırtıklı yüzeylerde kullanılmaz.--ÖZEL TASARIMLA..
70,00TL
Vergiler Hariç:70,00TL
    EBATLARA GÖRE FİYATLAR AŞAĞIDADIR.    ŞEFFAF , BEYAZ VE BUZLU KAĞIDA ÜST BASKIDIR.YAZ SİL YAPILAMAZDuvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Kuru Silme Yapılmalıdır.-Uygulamadan Önce..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
     BEYAZ VEYA ŞEFFAF OLARAK NOT KISMINA BELİRTEBİLİRSİNİZ     YAZ SİL YAPILAMAZDuvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Uygulamadan Önce Yüzeyin Tozunu Mutlaka AlınızTırtıklı yüzeylerde kullanı..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
VAV TABLO VAV TABLO
Yeni Çok Satan
        50 X 50 CM BOYUTUNDADIR.YAZ SİL YAPILAMAZ BUZLU KAĞIT ÜST BASKIDIR.Duvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Kuru Silme Yapılmalıdır.-Uygulamadan Önce Yüzeyin Tozunu Mutlaka..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
BESMELE TABLO BESMELE TABLO
Yeni Çok Satan
        80 X 50 CM BOYUTUNDADIR.        BUZLU KAĞIT ÜSTÜ BASKI YAZ SİL YAPILAMAZDuvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Kuru Silme Yapılmal..
40,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
TÜRKÇE ALFABE TÜRKÇE ALFABE
Yeni Çok Satan
    105 X 70 CM BOYUTUNDADIR.        Farklı ölçü seçenekleri yukarıda mevcuttur.    ŞEFFAF BASKI Duvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Yazılıp Silinebilir.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kulla..
66,00TL
Vergiler Hariç:66,00TL
YAZ SİL YAPILAMAZŞEFFAF , BEYAZ VE BUZLU KAĞIDA ÜST BASKIDIR.Duvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Kuru Silme Yapılmalıdır.-Uygulamadan Önce Yüzeyin Tozunu Mutlaka AlınızTırtıklı yüzeylerde kullanılmaz.--ÖZEL TASARIMLARDA ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
    110CMX150CM EBATINDADIR.    ŞEFFAF ÜRÜNLER YAZILIP SİLİNEBİLİR     BUZLU VE BEYAZ  ÜRÜNDE YAZ SİL YAPILAMAZ DEKORATİF AMAÇLIDIR.Duvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Me..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
ONLINE EĞİTİM PLANLAYICI ONLINE EĞİTİM PLANLAYICI
Yeni Çok Satan
        Boyut : 75 x 105 CMDuvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Beyaz Tahta Kalemleri Kullanılır. Kullanılan kalemin boyasına ve alkol oranına göre iz kalabilir. Kuru Silme Yap..
85,00TL
Vergiler Hariç:85,00TL
          50-100 CM BOYUTUNDADIR          BUZLU KAĞIT ÜST BASKI           YAZ SİL YAPILAMAZ      Farklı ölçü seçenekleri yukarıdadır.Du..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
        50 X 50 CM BOYUTUNDADIR.                         BEYAZ ÜST BASKI.YAZ SİL YAPILAMAZŞEFFAF , BEYAZ VE BUZLU KAĞIDA ÜST BASKIDIR.Duvara..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
          117 X CM BOYUTUNDADIR.YAZ SİL YAPILAMAZ BEYAZ KAĞIT ÜST BASKIDIR.Duvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Kuru Silme Yapılmalıdır.-Uygulamadan Önce Yüzeyin Tozu..
80,00TL
Vergiler Hariç:80,00TL
    50 X 167 CM BOYUTUNDADIRYAZ SİL YAPILAMAZDuvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Kuru Silme Yapılmalıdır.-Uygulamadan Önce Yüzeyin Tozunu Mutlaka AlınızTırtıklı yüzeylerde kullanılmaz.--ÖZEL TASARIMLA..
83,00TL
Vergiler Hariç:83,00TL
          117 X 78 CM BOYUTUNDADIR.YAZ SİL YAPILAMAZ BEYAZ KAĞIT ÜST BASKIDIR.Duvara ,Cama, Tahtaya Uygulanır.Mıknatıs gibi Tutunur. Yüzeye Zarar Vermez.Nemli Bez yada Islak Mendil Kullanılmaz .Kuru Silme Yapılmalıdır.-Uygulamadan Önce Yüzeyin Tozunu Mutlaka Alınız..
80,00TL
Vergiler Hariç:80,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 80 (4 Sayfa)